Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

FormFactor (Cascade Microtech Inc.) entegre devrelerin (EDler) test edilmesine ve tam elektrik ölçümlerinin yapılmasına ilişkin ileri yonga testi çözümleri sağlanması konusunda dünya çapında bir liderdir. Bizim yonga testi çözümlerimiz testerlar ile yonga biçimli EDler arasında bağlantı sağlamaktadır.

EDler cep telefonunuz, cep bilgisayarlarınız ve bilgisayarlarınız gibi hesaplama, iletişim, ticari elektronik, otomotiv ve askeri amaçlı uygulama ekipmanlarının tümünde rastlanan cihazlardır.

EDnin hızla değişen karmaşıklığı ve fiyatı bu tür araçların geliştirilmesinde ve imalatında giderek artan kesinliğe ve üretkenliğe sahip araçlar gerektirmektedir. Cascade’in çözümleri bu EDlerin ve onların iç bağlantılarının geliştirilmesini hızlandırmıştır.


Maury Microwave DC’den 110 GHz’e kadar çalışan mikrodalga bileşenleri ve araçlarından oluşan kapsamlı bir ürün hattını imal etmektedir. Şirketin ürünleri arasında RF Cihaz Karakterizasyon Çözümleri, Kesinlik Kalibrasyon Standartları, Gürültü Kalibrasyon Sistemleri ve Parçaları, RF Adaptörleri ve Parçaları bulunmaktadır.


Whatsapp Online Telefon Numarası