BenchVue Yazılımı Seçili Temel Ölçüm Cihazları ile Birlikte Artık Ücretsiz Olarak Geliyor

BenchVue Yazılımı Seçili Temel Ölçüm Cihazları ile Birlikte Artık Ücretsiz Olarak Geliyor

Ölçümlerinizi izleyin, kolayca kontrol ve analiz edin!

1 Haziran'dan itibaren yeni satın alacağınız osiloskop, multimetre, fonksiyon üreteci, güç kaynağı, veri toplama ünitesi ve daha birçok temel cihaz yeni siparişlerinizde içerisinde bulunacak olan Node locked lisanslı Benchvue yazılımı ile gelecek. Ücretsiz lisans ve yazılım güncellemeleri, BenchVue 2019 Platformu’yla kullanılabilecek. Bu lisans cihaz bilgisayara bağlı ve Benchvue’da tanımlı olduğu sürece birden fazla PC’de etkinleştirilebilecektir. Taşıdığınız cihazla birlikte lisans da cihazın içerisinde taşınacak veya aynı cihaz için yeni bir talep oluşturabileceksiniz. Lisansı doğrudan BenchVue platformu veya activation.software.keysight.com adresindeki çevrimiçi bir form aracılığıyla etkinleştirebilirsiniz.

Örneğin satın aldığınız bir multimetre bilgisayara bağlı ve BenchVue’da tanımlı olduğu sürece lisans aktif olacağından, Benchvue DMM uygulamasını diğer multimetreleriniz için de bu süreçte kullanabilirsiniz. Keysight, cihazların lisanslarını yılda bir kez bağlanarak yenilemeniz ve güncellemelerden haberdar olabilmeniz için iletişim bilgilerinizi talep edecektir.

Ücretsiz sahip olacağınız bu BenchVue lisansı ile programlama bilgisi gerektirmeden cihazlarınızı kontrol edebilir, otomatik test dizileri oluşturabilirsiniz. Test geliştirme aşamasında vakit harcamayarak, sonuçlara hızlıca erişip birden fazla ölçümü aynı anda görebilirsiniz.

Seçili cihaz listesi ve detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

13-06-2019

Whatsapp Online Telefon Numarası