LOJİK & PROTOKOL ANALİZÖRLERİ

 

LOJİK & PROTOKOL ANALİZÖRLERİ

Keysight lojik analizör size en güvenilir ve doğru ölçümleri ve sistem davranışının en tamamlanmış görüntüsünü sağlayarak proje risklerini minimuma indirir. Bu geniş lojik analizör ailesi cihazları en doğru ölçüm kabiliyetleri, problama, uygulama desteği ve analiz araçlarıyla en zorlu dijital hata ayıklama ihtiyaçlarınızı karşılar.

  • AXIe tabanlı lojik analizör mevcut en yüksek performansı 4 Gb/s'ye kadar çıkan durum acqusition, modül başına 136 kanal ve 200 M'a çıkan hafıza derinliği ile sağlar.
  • 16900 serisi modüler lojik analizörler en iyi uzun dönem değeri verir. Sistemi istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. şimdi istediğiniz modeli alın, daha sonra ihtiyaçlarınız farklılaştığında upgrade edebilirsiniz.
  • 16800 Serisi taşınabilir lojik analizörler size yüksek performans lojik analizi ve sabit lojik analizör konfigürasyonundaki pattern oluşturmayı uygun bir fiyata sunar. Durum hızı ve kayıt uzunluğu alım zamanında veya ileride ihtiyaçlarınız geliştiğinde upgrade edebilirsiniz.

Protokol Analizörü

Tasarımınız gigabit seri ara bağlantı standartları içerdikçe, Keysight protokol analizörleri hata ayıklama, doğrulama ve bilgisayar, depolama, gösterme, mobil ve gömülü sistemler için seri protokol standartları kullanan yarı iletken, yazılım ve sistemi optimize etmek için en etkili çözümdür.

Keysight`ın protokol test çözümleri her bir teknoloji için genel olarak hem protokol analizör uygulaması hem de stimulus çözüm içerir. Keysight protokol test çözümleri, çoklu protokol analizi, trafik yaratıcı, performans ve yüksek hız, protokol standartlarını kullanarak tasarımlarınızı hata ayıklayacağınız, doğrulayacağınız ve optimize edeceğiniz çözümleri birleştirir.

Empedans Analizörleri

Keysight empedans ve kombinasyon analizörleri pek çok farklı test fikstürleri ile çok doğru ve detaylı bileşen ve materyal değerlendirmesi sunar. Spot frekanslar veya frekans aralıkları üzerinde empedans (endüktans, kapasitans ve direnç) ölçerler. Ayrıca kombinasyon analizörleri içerisinde iletim parametreleri ve spektrum analiz ölçüm kabiliyetleri de bulunur. Diğer bir taraftan DC bias ve AC sinyal seviyesi swept ölçüm fonksiyonları empedans analizörler içerisinde gerçek çalışma koşulları altındaki cihazı değerlendirmek için empedans analizörü içerisinde mevcuttur. Buna ek olarak, bazı empedans analizörleri -55 °C - 150°C arası geniş ısı aralığında ısı karakteristik ölçüm çözümü sunar. Dolayısıyla, empedans analizörleri çok farklı test koşulları altında geniş kapsamlı bileşen ve materyalleri test etmede kullanışlı araçlardır.

Whatsapp Online Telefon Numarası