PARAMETRE & CİHAZ ANALİZÖRÜ, CURVE TRACER

 

PARAMETRE & CİHAZ ANALİZÖRÜ, CURVE TRACER

Hassas Akım Gerilim Analiz Cihazı

Serisinin güçlü karakterizasyon yazılımı ve entegre Kaynak ölçüm Birimi, geniş bir uygulama yelpazesindeki karakteristiklerin net bir şekilde anlaşılmasını sağlayan doğru ve etkili akım voltaj ölçümlerini sağlar. Hassas Akım Gerilim Analiz Cihazı Serisi aşağıdaki üç analizör grubunu içerir:
 
Gelişmiş Cihaz Analizörleri
Advanced Device Analyzers(Gelişmiş Cihaz Analizörleri) (B1500A ve B1505A), IV, CV, darbe / dinamik IV ve daha fazlasını destekleyen esnek ve hepsi bir arada analizörlerdir ve temel uygulamalardan ileri teknoloji uygulamalara kadar her şeyin karakterize edilmesinde kullanılabilirler. 10 yuvaya kadar konfigüre edilebilir modüller ile kolayca ölçeklendirilebilirler. EasyEXPERT grup +, 15 inç dokunmatik ekran ve harici PC bulunan dahili bir anabilgisayar PC`sinde bulunur.
 
Hassas IV Analiz Cihazı
Precision IV Analyzers (EasyEXPERT grubu + ile E5270B / E526xA), 0.1 fA`a kadar düşük bir akım ölçme özelliği ve gelişmiş IV karakterizasyonu için kullanılabilen Kaynak ölçüm Birimi ölçeklenebilirliğine sahip yüksek performanslı analizörlerdir. EasyEXPERT grubu + PC`den edinilebilir.
 
Ekonomik IV Analiz Cihazı
Ekonomik IV Analizörler (EasyEXPERT grubu + B2900A serisi SMU), IV karakterizasyon serisi ve özellik çözünürlüğü için 10 fA`ya kadar olan giriş seviyesi analiz cihazlarıdır. Birden fazla SMU birimi, 8 kanala kadar birleştirilebilir. EasyEXPERT grubu+ yazılımı PC uyumludur.
Data Sheet
Whatsapp Online Telefon Numarası