U5855A TrueIR Termal Kamera, 350 °C

 

U5855A TrueIR Termal Kamera, 350 °C

U5855A TrueIR termal kızılötesi kamera, öngörücü bakım aktiviteleri için sıcak nokta bulmadan termal profil çıkarmaya kadar endüstriyel veya ticari uygulamalarda ve yapı denetimi veya medikal araştırma uygulamaları alanlarında idealdir. Bu termal kamera ile 320x240 çözünürlük kabiliyetine sahip olabilirsiniz. Ayrıca uzaktaki bir objenin termal görüntüsünü 4 kata kadar büyüterek ince detaylarını görmenizi ve problemleri fark etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra 10 cm uzaklıktaki objelerin de termal görüntüsünü açık ve doğru bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

U5855A, zaman içindeki sıcaklıkları görüntülemeniz, minimum ve maksimum sıcaklıkları takip etmeniz ve sıcaklık düzenlerini kolaylıkla elde etmeniz için pek çok farklı ölçüm ve analiz aracına sahiptir.

Ücretsiz TrueIR Analiz ve Raporlama Aracı ile termal görüntüleri kolaylıkla alabilir, analiz edebilir ve görüntüler üzerinde düzeltme yapabilirsiniz. Ayrıca var olan şablonları kullanarak hızlı bir şekilde rapor yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra termal görüntüleri, görsel imajları veya termal görsel imajları analiz için yan yana görüntüleyebilirsiniz.

Data Sheet
Whatsapp Online Telefon Numarası