U5856A TrueIR Termal Kamera, 650 °C

 

U5856A TrueIR Termal Kamera, 650 °C

320 x 240 piksel çözünürlükteki kamerası ile olası problemleri daha kolay bulabilirsiniz. U5856A termal kamera öngörücü bakım faaliyetleri, yüksek sıcaklık uygulamaları ve  kaynak ve petro kimya çalışmaları için idealdir.   

Yalnızca Keysight  görüntü depolama  ve  sıcaklık trend kabiliyeti ile birlikte 320 x 240 yüksek kamera çözünürlüklü termal kamerayı tipik bir termal kameradan daha düşük fiyata sunabilir.

The U5850 serisi TrueIR Termal Kameraların sahip olduğu görüntü kaydetme özelliği ile istediğiniz zaman kayıtlı görüntüye ulaşabilirsiniz. Ücretsiz TrueIR Analiz ve Raporlama Aracı ile termal görüntüleri kolaylıkla alabilir, analiz edebilir ve görüntüler üzerinde düzeltme yapabilirsiniz.

Linke tıklayarak TrueIR Analiz ve Raporlama aracını ücretsiz olarak indirebilir, termal görüntülerinizi ve bilgileriniz girip hazır şablonları kullanarak hızlıca raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu yeni cihazın ölçümlerinizde verimliliği nasıl arttırabilceğinizi de application notes and tips in thermography linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.  

Data Sheet
Whatsapp Online Telefon Numarası