Spark Kalibrasyon

Spark Kalibrasyon

Spark Kalibrasyon Laboratuvarı, dönemin Savunma Sanayii Müsteşarı Sayın Murad Bayar’ın katılımlarıyla 23 Kasım 2011’de açılmıştır. ISO 17025 Standardlarına göre hizmet veren Laboratuvarımız, Kalibrasyon Hizmetleri’nde “2012 Avrupa Frost ve Sullivan Müşteri Hizmetleri Liderlik Ödülü’nü” alan Keysight Technologies’in Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika’daki tek Yetkili Servis Merkezi”dir.

50 GHz’e kadar Keysight Technologies marka RF ve Mikrodalga cihazlar için kalibrasyon ve onarım hizmeti verebilen laboratuvarımız, dünyadaki tüm Keysight Servis Merkezleri ile aynı anda, yeni çıkan modellere uygun olarak güncellenmektedir.

50 GHz’e kadar RF ve Mikrodalga cihazlarınızın kalibrasyonu için, Keysight Technologies’in Türkiye’deki TEK YETKİLİ SERVİS MERKEZİ Spark Kalibrasyon Laboratuvarı’na uğramanızda büyük fayda var. Böylece cihazlarınızı, onları tasarlayan ve üreten firmanın yöntemiyle kalibre ettirme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Tek Yetkili Servis Merkezi Olma Özelliği:
Spark Kalibrasyon Laboratuvarı, Keysight Technologies tarafından, “Türkiye’deki Tek Yetkili Servis Merkezi” olarak onaylanmıştır. Bu çerçevede, periyodik aralıklarla bizzat Keysight Technologies’in Kalite Temsilcisi tarafından denetlenmektedir. Üretici firma tarafından geliştirilen tüm yeni kalibrasyon ve onarım yöntemleri, eşzamanlı olarak laboratuvarımızda da uygulamaya konulmaktadır.

Bütün Gerekli Ayarlamaları İçeren Tam Kalibrasyon:
Keysight marka cihazınızın limit değerlerinin dışına çıkması durumunda yapılması gerekli ayarlamalar, Türkiye’de sadece Spark Laboratuvarı’nda gerçekleştirilebilmektedir.

Keysight Technologies’in Orijinal Yedek Parça Kullanım Ayrıcalığı:
Spark Kalibrasyon Laboratuvarı’nda cihazların üretici firma yöntemleri ile kalibre edilmesi ve orijinal parçalarla tamiri, güvenilir ve doğru sonuçlar alınmasını sağlar.

Uzman Teknik Kadro ile Sunulan Hizmet:
Üretici firma tarafından sık aralıklarla eğitime tabi tutulan deneyimli teknik kadromuz; bu sayede en güncel ve en kaliteli servisi sunabilmektedir.

Kalibrasyon Raporu ve Sertifikalandırma:
Kalibrasyon sırasında, Keysight Technologies yöntemleriyle birebir aynı metodlar kullanılmaktadır. Kalibrasyon sonucunda, ”Ayar-öncesi” ve “Ayar-sonrası” değerleri içeren “Kalibrasyon Raporu” sunularak, yapılan işlem “Keysight Yetkili Servis Merkezi logosunu taşıyan sertifika” ile müşterilerimize ulaştırılır.

Arızaların Tam ve Doğru Tespiti:
Servisimize gelen cihazlar, yalnızca müşteri talebi doğrultusunda değerlendirilmez, cihazın kendi testleri ve genel fonksiyon testleri de yapılarak, derinlemesine arıza analizine tabi tutulur.

İyileştirme Faaliyetleri:
Fabrika tarafından yayınlanan iyileştirme faaliyetleri / servis notları, cihazlara Türkiye’de bir tek Spark Laboratuvarı’nda ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Opsiyon Yükleme ve “Firmware” Güncellemeleri:
Laboratuvar’da sadece kalibrasyon ve tamir değil, aynı zamanda opsiyon yüklenmesi, ücretsiz firmware güncellemeleri de isteğe bağlı olarak yapılabilmektedir.

Yerinde Kalibrasyon/Onarım İmkanı:
Teknik servisimiz, isteğe göre yerinde kalibrasyon/onarım hizmeti de sunmaktadır.

Sigorta:
Cihazlar, servisimize ulaştığı andan, müşteriye teslime hazır hale gelene sigortalanarak, garantimiz altına alınır ve en güvenli ambalaj ile, laboratuvarımızdan teslim edilir.

Zaman Tasarrufu:
Hızlı, planlı ve profesyonel hizmet yaklaşımımızla, 2-3 gün gibi kısa bir sürede cihaz kalibrasyonu tamamlanıp, müşterilerimize teslim edilir.

İletişim Bilgileri:

http://www.sparkkalibrasyon.com.tr 

Adres:

Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Bulvarı. Silikon Blok Bodrum Kat No:34 ODTÜ Teknokent Çankaya ANKARA

Telefon:

+90 (312)  467 03 48

+90 (312)  467 05 32

Faks:

+90 (312) 467 05 53  

E-Posta:

info@sparkkalibrasyon.com.tr


 
Whatsapp Online Telefon Numarası