OTOMOTİV

 

OTOMOTİV

Otomotiv endüstrisi,  teknoloji devrimini hızlandırıyor ve temiz enerji ekosistemi ile bütünleşiyor. 2020'de, otomobillerin% 90'ı yeni nesil haberleşme teknolojileri ile donatılmış olacak  ve 2030'a kadar, araçların % 30'unu elektrik motorlu taşıtlar oluşturacak.

İnsansız sürüşe duyulan heyecan, hatalı sürücü kararlarını veya işlemlerini aşabilecek üstün sensör sistemlerine ihtiyacı arttırıyor. Araç biyometrisi ve araç içi eğlence araçları gibi diğer teknolojiler, gelecekteki otomobillerin gösterge panolarını hızla dolduruyor.

Gelişmiş otomotiv teknolojilerini uygulamak faydalar sunarken bunlarla birlikte, geliştiriciler ve üreticiler için yeni tasarım ve test zorluklarını da beraberinde getirir. 75 yılı aşkın tecrübesi ile RF, milimetre dalga(mmW), kablosuz ve yüksek hızlı dijital tasarım ve test ile ilgili teknik bilgi birikimine sahip Keysight Technologies, Inc.  dünya çapında alanında uzman ekibi ile AR-GE'den seri üretime, geniş ve  güçlü otomotiv tasarım ve test çözümlerini sunmaktadır. 

 

Whatsapp Online Telefon Numarası