Hamburger Menu
×
İletişim Formu

Ücretsiz Yazılım Çözümleri

Ücretsiz Yazılım Çözümleri

Yazılım Adı
Açıklama
Spektrum Analizör Genlik Kalibratörü Yazılımı 2.0

Spektrum Analizör Genlik Kalibratörü yazılımının 2.0 versiyonu çıktı. Birçok köklü değişiklik yaptığımız ve kullanıcı arayüzünü iyileştirdiğimiz yazılımımızı ücretsiz olarak websitemizden indirebilirsiniz. Yazılımı kullanarak farklı frekanslarda güç sensor kullanarak spektrum analizör alıcının skaler güç kalibrasyonunu yapabilirsiniz. Bu şekilde mutlak güç ölçümleriniz power sensor doğruluğuna sahip olacaktır. 

Spektrum Analizörde Genlik Ölçüm Doğruluğunu Arttıracak Yazılım

Günümüzde gelişen sayısal işaret işleme teknikleri sayesinde spektrum analizörlerin genlik doğruluk değerleri oldukça iyileşmiştir. Ancak halen daha spektrum analizörün heterodin alıcı yapısı ve geniş bantlı analog devreleri sebebiyle genlik ölçüm doğrulukları güç metrelerin doğruluk seviyesine yaklaşamamaktadır. Size spektrum analizör ölçüm doğruluğunu güç metre seviyesine çekebilen, tamamen Spark Ölçüm Teknolojileri tarafından geliştirilen bir yazılım çözümü sunuyoruz.

Spektrum Analizör Genlik Kalibratörü Yazılımı

Spektrum Analizörlerde Genlik Ölçüm Doğruluğu ve Genlik Ölçüm Doğruluğu Arttırmak için geliştirilmiştir. Masa tipi power metreye sahip iseniz bu yazılımını kullanabilecek, spektrum analizörlerde doğru genlik ölçümü yapabilecek ve genlik ölçüm doğruluğunuzu arttırabileceksiniz. Ayrıca dışa aktarma özelliği ile genlik düzeltme değerlerini raporlama amacıyla veya başka programlarda (MATLAB, kendi test yazılımımız..vs) direk kullanabileceksiniz.